Увага!!! Щоранку о 9:00 Загальнонаціональна хвилина мовчання.

субота, 30 вересня 2023 р.

"Благодійність замість квітів"


  Цього року вчителі та учні Ліцею №1, батьки, а також профспілка закладу та всі небайдужі долучилися до Всеукраїнської акції "Благодійність замість квітів", на зібрані кошти було придбано необхідні речі на потреби  122 бригади 185 батальйону, де проходять службу вчителі нашого закладу Карастан Валерій Іванович та Данилюк Григорій Анатолійович. 

        Дякуємо усім, хто долучився.

З вірою в перемогу, адже все буде УКРАЇНА 💙💛

Щиро вітаємо вас з Днем народження нашого міста! Це свято тих, хто відчуває себе частиною великої родини і пишається тим, що він – БЕРЕЗІВЧАНИН.

Шановні березівчани та гості міста!
Щиро вітаємо вас з Днем народження нашого міста! Це свято тих, хто відчуває себе частиною великої родини і пишається тим, що він – БЕРЕЗІВЧАНИН. Воно об’єднує усі покоління, які народилися і живуть у нашому мальовничому містечку.
Нехай щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному будинку, у кожній родині, поєднуючи усіх нас у згуртовану та небайдужу громаду!
Щиро віримо, що наступний День міста ми святкуватимемо під переможним, мирним небом на українській квітучій землі.
Слава Україні! Героям Слава!

пʼятниця, 29 вересня 2023 р.

В День працівників освіти

29 вересня 2023 року в Україні вшановується День пам'яті жертв Бабиного Яру

 29 вересня 2023 року в Україні вшановується День пам'яті жертв Бабиного Яру. У цей день відзначають 82-річницю наймасовішого розстрілу в урочищі, який був проведений нацистами 29-30 вересня 1941 року. З метою вшанувати пам'ять єврейського народу , вчителями історії нашого закладу було проведено виховний захід, під час якого учні старших класів відвідали пам'ятний знак, поклали квіти, вшанували хвилиною мовчання. Ми повинні знати і шанувати історію минулого.


середа, 27 вересня 2023 р.

ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ! СЕРГІЙ ШЕПОТИННИК

 


22 вересня 2023 року при виконанні бойового завдання в районі населеного пункту Григорівка Донецької області загинув мешканець с. Новокальчеве Новокальчевської громади, директор фермерського господарства та депутат Новокальчевської громади СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ ШЕПОТИННИК 21.03.1974 року народження.

вівторок, 26 вересня 2023 р.

ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ! МИКОЛА АНДРАШУК


 Під час ведення бойових дій поблизу населеного пункту Курдюмівка, Бахмутського району Донецької області загинув житель с. Онорівка (Розквітівська сільська рада) МИКОЛА АНДРАШУК 1986 року народження.

З нагоди 60-річного ювілею шлемо найкращі слова вітань шановному вчителю історії Бойку Михайлові Петровичу!!!




Нехай добро наповнить хату, 
І мирним буде небосхил,
Щоб на працю і на свято вистачало у Вас сил.
Хай доля дарує довгого віку, 
Здоров'я, радості мати без ліку,
Сонечка теплого, друзів у хату, 
А суму й горя ніколи не знати.
Зичимо здоров'я міцного щодня, 
Щастя земного, людського добра.

Трудовий колектив

середа, 20 вересня 2023 р.

ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ! ГАЛАГАН МИКОЛА


13 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув житель с. Садове Новокальчевської громади ГАЛАГАН МИКОЛА ІВАНОВИЧ 18.12.2000 року народження.
Герої не вмирають!
Світла і вічна пам’ять МИКОЛІ!

пʼятниця, 15 вересня 2023 р.

Олімпійський тиждень

Олімпійський тиждень

День працівника лісу

10 вересня - Всесвітній день запобігання самогубству

Тиждень безпеки дорожнього руху

Олімпійський тиждень

Олімпійський тиждень

середа, 13 вересня 2023 р.

Олімпійський тиждень

Щоб навчити цінувати власне здоров’я, виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом в нашому ліцеї щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень. Не виключенням став і цей рік. Олімпійський тиждень тривав з 04 вересня по 08 вересня.
Протягом тижня було проведено:
-ранкова гімнастика
-веселі старти
-квест "Time for sport"

 

неділя, 10 вересня 2023 р.

ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ! КАВЧАК ІВАН

 


1 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання в Запорізький області загинув житель с. Маринове Раухівської селищної громади КАВЧАК ІВАН ІВАНОВИЧ 01.03.1984 року народження.

Герої не вмирають!
Світла і вічна пам’ять ІВАНУ!

вівторок, 5 вересня 2023 р.

Графік проведення корекційних занять

Графік проведення корекційних занять на 2024-2025 навчальний рік

План роботи по протидії торгівлі людьми

План роботи по протидії торгівлі людьми на 2023-2024 н.р.

 

План роботи по протидії домашньому насиллю

План роботи по протидії домашньому насиллю на 2023-2024 н.р.

План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню)

План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) у 2023-2024 н.р. План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) у 2022-2023 н.р.

понеділок, 4 вересня 2023 р.

Плани виховної роботи

План виховної роботи 1 семестер 2023-2024 навчальний рік

Річний план роботи практичного психолога

Програма роботи з учнями пільгового контингенту практичного психолога

Програма роботи з учнями пільгового контингенту практичного психолога

 

План роботи педагога-організатора

План роботи бібліотеки

неділя, 3 вересня 2023 р.

Алгоритм звернення батьків до інклюзивно-ресурсного центру

 Перелік документів, необхідних для проведення комплексної оцінки

• документи, що посвідчують особу батьків (одного з батьків) або законних представників.

Як правило, це паспорти батьків або опікуна (копія: перша, друга сторінки, прописка), у разі опікунства – копія опікунського посвідчення.

У разі відсутності батьків взагалі, додаються документи, які підтверджують їхню відсутність: рішення суду про позбавлення батьківських прав, свідоцтво про смерть, розшук, про тяжку хворобу тощо. Тоді особа, яка представляє дитину в ІРЦ (за умови відсутності батьків або осіб, які їх замінюють), обов’язково оформлює доручення на представлення інтересів дитини під час здійснення оцінки.

 

• свідоцтво про народження дитини;

 

• індивідуальна програма реабілітації дитини з інвалідністю (у разі інвалідності) видається лікарсько-консультативними комісіями лікувально-профілактичних закладів, згідно з Наказом МОЗ України від 08.10.2007 № 623; форма первинної облікової документації № 112/0 “Історія розвитку дитини”, визначена Наказом МОЗ «Про затвердження форм первинної облікової документації та інструкцій щодо їх заповнення, що використовуються у закладах охорони здоров’я, які надають амбулаторно-поліклінічну допомогу населенню, незалежно від підпорядкування та форми власності» від 28.07.2014 № 527, у разі потреби – довідка від психіатра.

 

• У разі коли дитина з особливими освітніми потребами здобуває дошкільну або загальну середню освіту, до заяви можуть додаватися:

- психолого-педагогічна характеристика дитини із зазначенням динаміки та якості засвоєння знань під час навчання, підготовлена відповідним педагогічним працівником та затверджена керівником відповідного навчального закладу;

- зошити з рідної мови, математики, результати навчальних досягнень (для дітей, які здобувають загальну середню освіту), малюнки, інші творчі роботи дитини;

- документи щодо додаткових обстежень дитини.

 

• У разі коли дитині з особливими освітніми потребами вже надавалися психолого-педагогічні, корекційно-розвиткові послуги до ІРЦ подаються:

- попередні рекомендації щодо проведення комплексної оцінки;

- висновок відповідних фахівців щодо результатів надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг із зазначенням динаміки розвитку дитини згідно з індивідуальною програмою розвитку.

 

Як налаштувати дитину на проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку?

1. Напередодні проведення комплексної оцінки проговоріть з дитиною інформацію про батьків (як звати тата, маму, де і ким працюють батьки), домашню адресу, де проживає дитина, тощо.

2. В день проведення комплексної оцінки створіть у дитини позитивний настрій. Налаштуйте дошкільника на ігрову діяльність, а школяра – на спілкування з практичним психологом.

3. Розрахуйте час так, щоб прийти завчасно, не поспішаючи.

4. В день проведення оцінювання дитина повинна бути здоровою. У разі, якщо дитина захворіла, зателефонуйте в ІРЦ і попросіть перенести оцінку на інший день.

5. Не переживайте за результати оцінки і сам процес. Пам’ятайте, що Ваші переживання та тривога передаються дитині.

6. Під час обстеження не відволікайте дитину зауваженнями і репліками. У разі необхідності, дитині допоможе фахівець.

7. В присутності дитини не говоріть «вона соромиться», «вона не любить вчити вірші, розповідати», «вона це не вміє», «вона при сторонніх людях не відповідає», тощо.

8. Оцінка кожним фахівцем займає майже годину, тому при потребі візьміть щось перекусити та попити.

9. Після комплексної оцінки обов’язково похваліть дитину, навіть якщо вона відповідала гірше, ніж Ви очікували, адже це її перший самостійний іспит.

 

Покрокова інструкція для батьків щодо

зарахування дитини до закладу освіти

 

1. Якщо батьки знають про особливі освітні потреби своєї дитини, рекомендується за рік до того, як дитина піде до закладу освіти, подати заяву про зарахування її на навчання разом з висновком інклюзивно-ресурсного центру, у якому зазначено про наявність та категорію особливих освітніх потреб дитини. Це необхідно для того, щоб адміністрація школи, спільно з відповідним органом управління освітою, мали час створити відповідні умови для перебування та навчання дитини з особливими освітніми потребами (архітектурна доступність, безбар’єрність та зонування простору, введення додаткових посад, створення інклюзивних або спеціальних класів).

2. У випадку відсутності Висновку – пройдіть комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини у найближчому ІРЦ та отримайте відповідний Висновок.

3. Висновок ІРЦ є підставою для створення інклюзивних або спеціальних класів, надання додаткових корекційних послуг дитині в інклюзивному класі та додаткового фінансування школи, в якій навчається дитина з особливими потребами. Це регламентується:

• Постановою Кабінету Міністрів України від 15 серпня 2011 р. № 872 «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах»;

• Постановою Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2017 р. № 545 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами» (згідно з якою здійcнюється оплата проведення (надання) додаткових психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг, придбання спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку, які дають змогу дитині опанувати освітню програму).

4. Якщо батьки не згодні з висновком ІРЦ, вони можуть подати відповідну заяву до обласного департаменту освіти і науки.

5. Якщо батьки відмовляються від отримання висновку ІРЦ, дитина має право навчатися в обраному батьками закладі освіти, але при цьому додаткові послуги їй надаватися не будуть, оскільки не дотримується встановлений порядок для виділення додаткових коштів для цієї дитини.

Джерело

пʼятниця, 1 вересня 2023 р.

 




Памятка_Як діяти вчителю під час оповіщення сигналу _Повітряна тривога

 

План роботи психологічної служби із обдарованими дітьми

План роботи психологічної служби із обдарованими дітьми на 2023-2024 н.р.

План роботи соціально-психологічної служби з учасниками освітнього процесу "групи ризику"

Увага!!! Щоранку о 9:00 Загальнонаціональна хвилина мовчання.